SG73P1JTTD3002D
MFR.Part #
SG73P1JTTD3002D
JLCPCB Part #
C4082645
Description
-55℃~+155℃ 30kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS