SG73P1JTTD2R10F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2R10F
JLCPCB Part #
C4170135
Description
-55℃~+155℃ 2.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS