SG73P1JTTD28R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD28R0D
JLCPCB Part #
C3993235
Description
-55℃~+155℃ 28Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS