SG73P1JTTD2802F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2802F
JLCPCB Part #
C4011242
Description
-55℃~+155℃ 28kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS