SG73P1JTTD2801F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2801F
JLCPCB Part #
C3930765
Description
-55℃~+155℃ 2.8kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS