SG73P1JTTD27R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD27R0D
JLCPCB Part #
C3916157
Description
-55℃~+155℃ 27Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS