SG73P1JTTD275G
MFR.Part #
SG73P1JTTD275G
JLCPCB Part #
C4163983
Description
-55℃~+155℃ 2.7MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS