SG73P1JTTD2701F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2701F
JLCPCB Part #
C4263971
Description
-55℃~+155℃ 2.7kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS