SG73P1JTTD26R7D
MFR.Part #
SG73P1JTTD26R7D
JLCPCB Part #
C4229713
Description
-55℃~+155℃ 26.7Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS