SG73P1JTTD26R1F
MFR.Part #
SG73P1JTTD26R1F
JLCPCB Part #
C4239593
Description
-55℃~+155℃ 26.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS