SG73P1JTTD2670F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2670F
JLCPCB Part #
C4009992
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS