SG73P1JTTD2553F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD2553F
JLCPCB Part #
C3941961
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 255kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS