SG73P1JTTD24R9D
MFR.Part #
SG73P1JTTD24R9D
JLCPCB Part #
C7079068
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS