SG73P1JTTD2373D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2373D
JLCPCB Part #
C4167283
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS