SG73P1JTTD2322F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2322F
JLCPCB Part #
C4244751
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS