SG73P1JTTD2322D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2322D
JLCPCB Part #
C4288791
Description
-55℃~+155℃ 23.2kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS