SG73P1JTTD2320D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2320D
JLCPCB Part #
C4281812
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS