SG73P1JTTD22R1D
MFR.Part #
SG73P1JTTD22R1D
JLCPCB Part #
C4235105
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS