SG73P1JTTD225J
MFR.Part #
SG73P1JTTD225J
JLCPCB Part #
C3939206
Description
-55℃~+155℃ 2.2MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS