SG73P1JTTD224G
MFR.Part #
SG73P1JTTD224G
JLCPCB Part #
C4268071
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS