SG73P1JTTD221G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD221G
JLCPCB Part #
C4172831
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 220Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS