SG73P1JTTD2213D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2213D
JLCPCB Part #
C4304213
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS