SG73P1JTTD2212D
MFR.Part #
SG73P1JTTD2212D
JLCPCB Part #
C4057135
Description
-55℃~+155℃ 22.1kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS