SG73P1JTTD2050F
MFR.Part #
SG73P1JTTD2050F
JLCPCB Part #
C4100991
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS