SG73P1JTTD1R96F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R96F
JLCPCB Part #
C3913841
Description
-55℃~+155℃ 1.96Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS