SG73P1JTTD1R54F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R54F
JLCPCB Part #
C3924054
Description
-55℃~+155℃ 1.54Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS