SG73P1JTTD1R43F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R43F
JLCPCB Part #
C4045887
Description
-55℃~+155℃ 1.43Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS