SG73P1JTTD1R3G
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R3G
JLCPCB Part #
C3983896
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS