SG73P1JTTD1R10F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R10F
JLCPCB Part #
C3951478
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.1Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS