SG73P1JTTD1R0G
MFR.Part #
SG73P1JTTD1R0G
JLCPCB Part #
C4104633
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS