SG73P1JTTD1913F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1913F
JLCPCB Part #
C4257658
Description
-55℃~+155℃ 191kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS