SG73P1JTTD185G
MFR.Part #
SG73P1JTTD185G
JLCPCB Part #
C4099826
Description
-55℃~+155℃ 1.8MΩ 333mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS