SG73P1JTTD1820F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1820F
JLCPCB Part #
C4099399
Description
-55℃~+155℃ 182Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS