SG73P1JTTD1743D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1743D
JLCPCB Part #
C4278102
Description
-55℃~+155℃ 174kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS