SG73P1JTTD16R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD16R0D
JLCPCB Part #
C4128643
Description
-55℃~+155℃ 16Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS