SG73P1JTTD1693F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1693F
JLCPCB Part #
C4057953
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS