SG73P1JTTD1650D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1650D
JLCPCB Part #
C4012717
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS