SG73P1JTTD1620F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1620F
JLCPCB Part #
C4113199
Description
-55℃~+155℃ 162Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS