SG73P1JTTD1581F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1581F
JLCPCB Part #
C4201911
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS