SG73P1JTTD155J
MFR.Part #
SG73P1JTTD155J
JLCPCB Part #
C4074652
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS