SG73P1JTTD1543D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1543D
JLCPCB Part #
C4032812
Description
-55℃~+155℃ 154kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS