SG73P1JTTD1503D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1503D
JLCPCB Part #
C3945831
Description
-55℃~+155℃ 150kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS