SG73P1JTTD1402D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1402D
JLCPCB Part #
C4290990
Description
-55℃~+155℃ 14kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS