SG73P1JTTD134J
MFR.Part #
SG73P1JTTD134J
JLCPCB Part #
C4179751
Description
-55℃~+155℃ 130kΩ 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS