SG73P1JTTD1333D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1333D
JLCPCB Part #
C4245281
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS