SG73P1JTTD121J
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P1JTTD121J
JLCPCB Part #
C4173917
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 333mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS