SG73P1JTTD1213D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1213D
JLCPCB Part #
C4204162
Description
-55℃~+155℃ 121kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS