SG73P1JTTD1200F
MFR.Part #
SG73P1JTTD1200F
JLCPCB Part #
C4120558
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 333mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS