SG73P1JTTD11R0D
MFR.Part #
SG73P1JTTD11R0D
JLCPCB Part #
C4320602
Description
-55℃~+155℃ 11Ω 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS