SG73P1JTTD1183D
MFR.Part #
SG73P1JTTD1183D
JLCPCB Part #
C4086008
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS